Scroll Top

moje prace

portfolio
portfolio
Klienci o mnie:
Doskonała
Na podstawie 10 opinii
Adrianna
Adrianna
2023-08-01
Tomasz to profesjonalista pod każdym względem. Tworzy świetna luźną atmosferę, dzięki czemu pozowanie przed jego obiektywem to mega frajda ???? a efekty widać na zdjęciach ????piękne ujęcia na których wydobyte jest zawsze piękno modelki, serdecznie polecam!!!
Ada Poprawska
Ada Poprawska
2023-07-24
Fotograf, który nie boi się eksperymentować. Jego odwaga w podejmowaniu nietypowych tematów czy szukaniu nowych perspektyw sprawia, że jego prace są zawsze zaskakujące i inspirujące
Jolanta Kempińska
Jolanta Kempińska
2023-07-21
Serdecznie polecam sesje zdjęciowe z Tomkiem. Jest fotografem profesjonalnym , miłym, kontaktowym, punktualnym i słownym . Przeprowadziliśmy wspólnie ciężką sesje upamiętniającą jeden z najpiękniejszych dni naszego życia. Nasze oczekiwania były bardzo wysokie. Tomek je spełnił bez zbędnych pytań i ustaleń . Prosto i do rzeczy czyli profesjonalnie. Dziękujemy Tomku za wspaniałą pamiątkę i mnóstwo nie zapomnianych emocji towarzyszących oglądaniu ślicznych zdjęć .Tomku samych sukcesów w kolejnych sesjach.Polecamy z całego serca.
Adrianna Duleba
Adrianna Duleba
2023-07-20
Serdecznie polecam. Świetny fotograf z dużym doświadczeniem a także ogromnym poczuciem estetyki. Podczas sesji dba o każdy szczegół, i chętnie służy radami. Zdjęcia zawsze są przepiękne ???? Dodatkowym plusem jest miła i bezstresowa atmosfera podczas sesji. Jak na zdjęcia to tylko do Tomka ????????
Magdalena Maciejewska
Magdalena Maciejewska
2023-07-18
Tomek jest świetnym fotografem! Miałam przyjemność współpracować z nim dwa razy i mam nadzieję, że niedługo uda się to po raz kolejny. Zdjęcia spod jego ręki są profesjonalne, zmysłowe, a sama sesja przebiegła w bardzo luźnej i miłej atmosferze. Bardzo polecam! ????♥️
Laurannelia
Laurannelia
2023-07-18
Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm i duże doświadczenie. Fotograf bardzo zaangażowany w sesję i dbający o każdy detal dzięki czemu zdjęcia wychodzą idealne. ❤️ Miałam przyjemność współpracować z Tomkiem już kilka razy przy sesjach beauty i portretowych. Jest otwarty na pomysły, ale też doradzi i podpowie, dużym plusem jest też to, że na sesji zawsze panuje świetna atmosfera ???? Jeszcze raz polecam i sama na pewno jeszcze wrócę żeby stworzyć więcej cudownych kadrów. ❤️
Wiktoria Lenik
Wiktoria Lenik
2023-07-18
Świetny fotograf, bardzo miła atmosfera na sesji. Pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam! :)
Paulina Pieczyńska
Paulina Pieczyńska
2023-07-18
Zdecydowanie polecam ! ❤️ Piękne zdjęcia, świetna obróbka i przede wszystkim super współpraca! ☺️ ???? ????
Julia Konik
Julia Konik
2023-01-07
Niezwykły fotograf, który jest bardzo zaangażowany w pracę, ponieważ wykonuje ją z ogromnym sercem i poświęceniem. Na pewno podejmiemy jeszcze współpracę!
Klaudia Kropidłowska
Klaudia Kropidłowska
2022-07-25
Profesjonalne podejście do tematu. Z Nimi zniknął cały stres! Piękne fotki i super film. Wszystko zrealizowane o czasie. Polecamy z całego serca Tomasza i Piotra.